Majster / Kierownik robót żelbetowych
  • Szwecja
Szwecja, 0, Szwecja
Lambda S.A.
7. 4. 2024

Jesteśmy polską firmą podwykonawczą działającą na rynku budowlanym ponad 30 lat. Zrealizowaliśmy już 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy kontrakty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych.

Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi.

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika robót,
  • Rozstrzyganie problemów technicznych,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Zlecanie i rozliczanie zadań podległej ekipy,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy,
  • Kontrola jakości prowadzonych prac na budowie,
  • Ocena podległych pracowników,
  • Prowadzenie ewidencja usterek oraz podejmowanie działań mających na celu ich eliminacje,
  • Ewidencja czasu pracy,
  • Przygotowanie i rozliczenia obmiarów,
  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • Znajomości robót ciesielskich i zbrojarskich,
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
  • Umiejętność czytania planów (BIM, AutoCad itd.),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającym na swobodną komunikacje (będziemy to sprawdzać podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • Znajomość języka niemieckiego w będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Jeśli masz doświadczenie w pracy na budowie jako brygadzista i chcesz podjąć nowe wyzwania w aplikuj. Lubimy odważnych i pomożemy Ci awansować.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w SEK + system premiowy i nagrody za sukcesy,
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do kraju oddelegowania,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie – z oddzielnie od pracowników, którymi zarządzasz,
  • Zawieramy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Gwarantujemy Ci możliwość długoletniej współpracy i realizacje ambitnych projektów.

  • Praca Szwecja
  • Praca za granicą
  • Kierownik Szwecja

  • 113 581
    19 190