Murarz
  • Szwecja
Murarz
Szwecja, 0, Szwecja
Peab Sp. z o.o
13. 4. 2024

Peab Bemanning to spółka córka szwedzkiego koncernu Peab, jednej z największych firm budowlanych w Skandynawii.

Specjalizujemy się w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników na budowy w Szwecji i Norwegii. Dzięki wyłącznej współpracy z głównym koncernem Peab, zapewniamy stabilne zatrudnienie.

Obecnie zatrudnimy na stanowisku:

Zadania:
Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodzie, potwierdzone świadectwami pracy lub potwierdzenie prowadzenia działalności gospodarczej – jeżeli była założona
  • Dowód osobisty wydany po 2015 roku lub paszport
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Firma gwarantuje:

  • Zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • Bezpłatne i zorganizowane zakwaterowanie blisko pracy
  • Darmowe przejazdy na miejscu oraz pierwszy przelot na projekt
  • Rotacja w systemie 4/1
  • Narzędzia oraz wysokiej klasy odzież ochronną
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności
  • Płatny urlop i wakacyjne na poziomie 12%
  • Opiekę polskiego koordynatora

  • Praca Szwecja
  • Praca za granicą
  • Murarz Szwecja

  • 113 581
    19 190