Majster/kierownik robót drogowych
  • Leśna Podlaska
Leśna Podlaska, Leśna Podlaska, Lubelskie, Polska
Tomasz
22. 3. 2024

Zatrudnimy majstra/kierownika robót branża drogowa. Praca na miejscu - również dla studentów kierunków technicznych - branży drogowej.
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy majstra/kierownika robót branża drogowa. Praca na miejscu. Nie wymagamy doświadczenia, lecz zangażowania w wykonywaną pracę - możliwość przeszkolenia.
Zakres obowiązków:
*nadzór nad robotami w ramach realizowanych kontraktów
*udział w organizowaniu i nadzór prac oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania
*kontrola zgodności wykonanych prac z projektem.
*miłe widziane, ale nie wymagane zaświadczenia do PIIB
Wymagania:
*chęć do pracy
*dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie, samodzielność
Oferujemy:
*stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę
*wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia/zaangażowania.
Zapraszamy do kontaktu 601-914-800

  • Praca Leśna Podlaska
  • Kierownik Leśna Podlaska
  • Leśna Podlaska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551