Majster Budowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
NES Global Talent
10. 4. 2024

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy specjalizującego się w realizacji inwestycji drogowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Majster Budowy.
Obowiązki:

  • Nadzorowanie i organizowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników i podwykonawców
  • Zapewnienie sprzętów i materiałów oraz nadzór terminowości ich dostaw
  • Kontrolowanie jakości i postępu wykonywanych prac zgodnie z harmonogramem
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • Raportowanie postępów prac

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w specjalności drogowej
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072