Inżynier Budowy / Kierownik Budowy (praca w delegacji)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
LK INWEST Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu budowlanego i nadzór realizowanych prac
  • prowadzenie formalnej dokumentacji inwestycji
  • udział w naradach budowy oraz stały kontakt z podwykonawcami oraz przedstawicielami Inwestora
  • praca z dokumentacją techniczną
  • organizacja zaopatrzenia i nadzór nad logistyką dostaw
  • sporządzanie wycen i kosztorysów ofertowych, dobór dostawców i firm podwykonawczych
  • tworzenie cyklicznych protokołów przerobowych wykonanych prac, wraz z kompletem niezbędnej dokumentacji odbiorowej
  • zarządzanie pracą podległych brygad, rozliczanie podwykonawców i sporządzanie protokołów odbioru robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (w przypadku aplikacji na stanowisko Kierownika Budowy)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów MS Office (w tym Excel na poziomie bardzo dobrym)
  • praktyczna wiedza z zakresu pracy z dokumentacją techniczną
  • systematyczność, sprawne i efektywne planowanie bieżących prac oraz umiejętność harmonogramowania w perspektywie całego projektu
  • umiejętność finalizowania rozpoczętych zadań
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • zaangażowanie i inicjatywa

To oferujemy

  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • adekwatne kwalifikacjom wynagrodzenie
  • szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów edukacyjno-rozwojowych
  • możliwość dynamicznego rozwoju
  • dofinansowanie do programu Multi Sport
  • opiekę medyczną LUX MED

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864