Magister farmacji
  • Świebodzin
magister farmacji
Świebodzin, Świebodzin, Lubuskie, Polska
HR Instytut
7. 5. 2024

Dla naszego Klienta - renomowanej Apteki z ugruntowaną pozycją na rynku zatrudnimy:
Magistra Farmacji
Twój zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa pacjentów, Sprzedaż leków i wykonywanie leków recepturowych, Realizacja recept, Zamawianie towaru, przyjmowanie towaru, Monitorowanie stanów magazynowych.
Nasze wymagania: Wykształcenie farmceutyczne, Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta, Umiejętności pracy w zespole, Dyspozycyjność oraz obowiązkowość, Samodzielność i skuteczność w działaniu, Znajomość programu KAMSOFT.
To oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie (11 000zł brutto+premia), Dofinansowanie zajęć sportowych, Motywujący system premiowy, Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, Program rekomendacji pracowników, Rozwinięta opieka farmaceutyczna.

  • Praca Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293