Elektromechanik
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca przy maszynach wtryskowych, automatach zgrzewających i manipulatorach ABB,
  • kontrola maszyn i urządzeń,
  • naprawy, remonty, konserwacja maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii wszystkich mediów,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • zamawianie części zamiennych u Koordynatora UR.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia SEP 1 kV eksploatacja,
  • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • bardzo wysoką premię uznaniową,
  • 100 zł na karcie do automatów,
  • 200 zł netto zwrotu za paliwo,
  • bezpłatny transport z wielu miejscowości,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • wyjazdy integracyjne, np. żużel, kabaret, etc.,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Świebodzin
  • Elektromechanik Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714