Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Dąbrówka
magazynier z uprawnieniami UDT
Dąbrówka, Dąbrówka, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Dla firmy z branży hydraulicznej poszukujemy magazynierów z uprawnieniami UDT!

Poszukujeszpracy od już? Chcesz zmienić branżę, zdobyć nowe doświadczenie?

Ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Dąbrówka

Oczekujemy

  • uprawnień UDT min. 2WJO
  • doświadczenia w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjną stawkę podstawową5000zł brutto
  • prace w systemie 1-zmianowym (8-16)
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny oraz ubezpieczenie na życie

Zadania

  • pracę w podziale 70/30 (operator wózka widłowego/magazynier)
  • kompletacja towaru
  • obsługa wózka widłowego bocznego
  • załadunek/rozładunek aut dostawczych

  • Praca Dąbrówka
  • Magazynier Czarna Dąbrówka
  • Magazynier Dąbrówka
  • Dąbrówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228