Magazynier
  • Radzymin
Magazynier
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Grudnik Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno–grzewczej, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu zgodnie z procedurami
  • załadunek i rozładunek towaru
  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość branży i doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • pakiety ubezpieczeniowe i medyczne
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole
  • możliwość pracowania w niepełnym wymiarze pracy

  • Praca Radzymin
  • Magazynier Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228