Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, Polska
Motivated
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Magazyniera z uprawnieniami UDT.Zadania i obowiązki:

  • Transport papieru w rolach, na paletach
  • Załadunek/rozładunek towaru
  • Obsługa wózka widłowego oraz skanera
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania stanowiska

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmian (poniedziałek-piątek, jedna/dwie soboty w miesiącu - wówczas zamienne wolne innego dnia, w danym tygodniu)
  • Uprawnienia UDT
  • Sumienność, dokładność, nastawienie na długotrwałą współpracę

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z docelowym Pracodawcą
  • Wynagrodzenie 5000-5500pln podczas okresu próbnego (po okreśe próbnym możliwy wzrost wynagrodzenia)
  • Stabline, długotrwałe zatrudnienie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe (m.in. wczasy pod gruszą, bony na święta)

  • Praca Solec Kujawski
  • Magazynier Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584