Magazynier z UDT
  • Katowice
magazynier z UDT
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Nowoczesny zakład z branży automatyki przemysłowej poszukuje magazyniera z uprawnieniami UDT II WJO do pracy od zaraz.

Dogodna lokalizacja w Katowicach.

Nie czekaj - aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnień na wózek widłowy UDT II WJO
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy) zmożliwością przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową i kartę lunchową

Zadania

  • prace magazynowe: obsługa skanera, przygotowywanie wysyłek, wywóz komponentów na halę produkcyjną
  • obsługa wózka widłowego na terenie magazynu, a także hali produkcyjnej
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy

  • Praca Katowice
  • Magazynier Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293