Magazynier bez UDT
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
19. 4. 2024

W Dąbrowie Górniczej do wsparcia prac magazynowych poszukujemy kandydatów zainteresowanych współpracą od zaraz.

Szczegóły tel. 507103065

Opis stanowiska:

  • Rozwożenie komponentów wózkiem logistycznym
  • Praca ze skanerem
  • Proste prace magazynowe

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • rzetelność, sumienność

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 27,70 brutto
  • dodatki nocne +20%
  • weekendy dla chętnych- dodatki +50% sobota, +100% niedziela
  • dodatki frekwencyjne do 200 zł brutto
  • umowa zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- składki ZUS
  • Multisport, PPK
  • grupowe ubezpieczenie
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • możliwość szybkiego zarobku od zaraz

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Magazynier Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072