Magazynier z UDT
  • Sochaczew
magazynier z UDT
Sochaczew, Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe? Szukasz pracy na pełen etat w okolicach Sochaczewa?

Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "magazyn" na numer 607 405 803 - oddzwonimy ze szczegółami.

Lokalizacja: Kożuszki Parcel

Oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózków UDT
  • książeczka sanitarno - epidemiologiczna
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (czterobrygadowym)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o prace tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
  • wynagrodzenie godzinowe 31,32 zł brutto/h
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
  • szereg benefitów pozapłacowych

Zadania

  • składowanie towaru zgodnie ze standardami firmy
  • rozładunki i załadunki towarów
  • dbanie o stan techniczny powierzonego wózka

  • Praca Sochaczew
  • Magazynier Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864