Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
  • Teresin
Teresin, Teresin, mazowieckie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.Do naszego zespołu poszukujemy Lidera/Liderki magazynu z j. hiszpańskim, lokalizacja: Teresin-Gaj 11

Obowiązki

  • praca fizyczna na magazynie przy kompletacji towarów,
  • obsługa wózka jezdniowego,
  • zarządzania zespołem w razie nieobecności koordynatora,
  • monitorowanie procesów magazynowych,
  • szkolenia nowych osób,
  • wdrażanie w nowe obowiązki osób z Ameryki Łacińskiej,
  • wyjaśnianie błędów w strefie kompletacji,
  • kontrola elementów jakościowych podczas wykonywania pracy.

Wymagania

  • dobrą znajomość języka hiszpańskiego- warunek konieczny,
  • gotowość do pracy zmianowej od 8-12h dziennie w zależności od sezonu, praca na dwie zmiany od 6:00 i od 21:00,
  • gotowość do pracy na magazynie ciepłym i zimnym.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • codzienną prace w języku hiszpańskim,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570