Magazynier wysokiego składu Bojków Gliwice
  • Gliwice
magazynier wysokiego składu Bojków Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Posiadasz uprawnienia UDT i nie boisz się wysokiego składowania?

Posiadasz choć niewielkie doświadczenia w obsłudze wózka widłowego? Super się składa mamy dla Ciebie pracę w której możesz zacząć od zaraz!

Oczekujemy

  • przede wszystkim chęci do pracy i zaangażowania
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • uprawnień UDT - warunek konieczny!
  • dyspozycyjności w systemie trzech zmian

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasowąz pełnym oskładkowaniem
  • system trzyzmianowy(6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • wynagrodzenie zasadnicze 4850 zł brutto
  • premię wydajnościową w wysokości do 10%
  • premię frekwencyjną 200 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"
  • szybki proces rekrutacji
  • wsparcie mentora

Zadania

  • transport materiału wózkiem widłowym
  • prace magazynowe

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659