Magazynier - Włocławek
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
21. 8. 2024

Firma zajmująca się produkcją Gotowych Posiłków zatrudni osoby do pracy w magazynie. Poszukujemy mężczyzn z doświadczeniem w pracy w magazynie. Mile widziane osoby z UDT.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie czynności magazynowych
  • Przekładanie towaru
  • Układanie towaru
  • Rozładunek

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w innym magazynie/magazynach
  • Zdolność do pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy 2 zmianowej od Poniedziałku do Piątku

Oferujemy:

  • Stabilną pracę od Poniedziałku do Piątku
  • Praca 2 zmianowa 6:00 - 14:00  14:00 - 22:00
  • Stawka: 30,00zł/h
  • Możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

(KRAZ) 25663

  • Praca Włocławek
  • Magazynier Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544