Magazynier / pracownik fizyczny / kierowca - Skawina
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Corvado
17. 10. 2024

Firma z branży poligraficzno-reklamowej poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko magazynier
Obowiązki pracownika:
- nadzorowanie wysyłek kurierskich i transportu firmowego,
- realizacja dostaw samochodem do 2,5 tony
- przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy),
- kompletowanie towarów, pakowanie oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu,
- gospodarowanie opakowaniami,
- kontakt z kurierami/spedytorami,
- bieżące monitorowanie zapasów magazynowych.
Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości obsługi programów biurowych, programu do poczty e-mail,
- prawa jazdy kat. B,
- samodzielności w pracy i zaangażowania,
- komunikatywności.
Oferujemy:
- umowa zlecenie dla studentów
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, brak pracy w weekendy
- stabilne warunki pracy.
- możliwość dopasowania godzin pracy do studiów
Miejsce pracy: Skawina
Wymiar zatrudnienia: pełny etat / możliwa umowa zlecenie
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Proszę pamiętać, o umieszczeniu klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Magazynier Skawina
  • Kierowca Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377