Magazynier/Pakowacz - od zaraz
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
Grh Polska
20. 4. 2024

Poszukujesz stabilnej pracy bez wymaganego doświadczenia? Jesteś zmotywowany i chętny do podjęcia zatrudnienia od zaraz? Jeśli tak to zaaplikuj na stanowisko:

Magazynier/Pakowacz

Lokalizacja: Głogów Małopolski

System pracy: Od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 09:00-17:00/11:00-19:00

Oferujemy:

• Umowę zlecenie na okres próbny 1 miesiąc, następnie przejście na umowę o pracę bezpośrednio do pracodawcy

• Wynagrodzenie podstawowe w kwocie 27,70 zł brutto/h przez okres próbny 1 miesiąca, następnie 4500 zł-5000 zł brutto na umowę o pracę

• Premie uznaniowe

• Wolne weekendy

Obowiązki:

• Pakowanie i kompletowanie zamówień za pomocą skanera: artykuły przemysłowe (oświetlenie, okapy kuchenne, uchwyty do telewizorów, akcesoria marketingowe)

• Inwentaryzacje

• Rozładunek i załadunek towarów

Wymagamy:

• B. dobrej sprawności fizycznej

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV

  • Praca Rzeszów
  • Pakowacz Rzeszów
  • Magazynier Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190