Magazynier/Pakowacz
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, Podkarpackie, Polska
OK JOB
19. 4. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier/Pakowacz Miejscowość wykonywania pracy: Głogów Małopolski
Zakres obowiązków:
Pakowanie małych butli z gazem
Foliowanie
Przygotowywanie do wysyłki
Wsparcie w utrzymaniu porządku i organizacji magazynu Wymagania:
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, aby zapewnić wysoką jakość pakowania i przygotowania towarów do wysyłki.
Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna. Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie
Umowę o pracę
Wynagrodzenie 4242zł brutto Premia miesięczna Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji załączając CV.

  • Praca Głogów Małopolski
  • Pakowacz Głogów Małopolski
  • Magazynier Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179