Magazynier/ Pakowacz
  • Komprachcice
Komprachcice, Komprachcice, Opole Voivodeship, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kompletacja oraz pakowanie zamówień produkcyjnych

Ilościowa i jakościowa kontrola odbieranego produktu

Nadzór nad rozładunkami

Przygotowanie przepływu towarów i dokumentów magazynowych

Załadunek wyrobów gotowych oraz przyjęcia surowca

Dbanie o porządek na magazynie

Praca z odpadami

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Aktualne uprawnienia UDT

Mozliwość do pracy na dwie zmiany

Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie stałe plus premie

Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)

Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego

Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.

  • Praca Komprachcice
  • Pakowacz Komprachcice
  • Magazynier Komprachcice
  • Komprachcice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075