Operator produkcji / Pakowacz
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Agencja pracy GoWork.pl
27. 4. 2024

Obowiązki

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktu i procesu
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze
  • Przestrzeganie norm oraz specyficznych wymagań Klienta
  • Przezbrajanie maszyn

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym w weekendy i święta:
  • 1 zmiana: sobota 6:00 - 18:00, niedziela 6:00 - 18:00;
  • 2 zmiana: piątek 22:00 - 6:00, sobota 18:00 - 6:00, niedziela: 18:00 - 22:00
  • Nastawienie na rozwijanie własnych kompetencji
  • Wysoki poziom samodzielności
  • Umiejętność wyciągania wniosków i przeprowadzenia analizy przyczynowo – skutkowej
  • Umiejętność przezbrajania maszyn

Oferujemy

  • Nagrody za polecenie pracowników
  • Nagrody za pomysły usprawniające procesy w fabryce
  • Fundusz socjalny - dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, integracja
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Program mentorski - solidne wdrożenie do pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Wspólną celebrację sukcesów/ rekordów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie do studiów
  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika

  • Praca Opole
  • Pakowacz Opole
  • Pakowacz Opole Lubelskie
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448