Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (I lub II WJO)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy zmianowej (brak godzin nocnych)
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z naszym Klientem po okresie 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie 5500 zł/m-c
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (wolne weekendy)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

  • Praca Zabrze
  • Magazynier Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532