Magazynier, operator suwnic- Gliwice
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
7. 6. 2024

Dla naszego wieloletniego klienta z branży logistycznej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu (operator suwnicy/ wózka widłowego)/ GLIWICE

Firma posiadająca 170 oddziałów na całym świecie jest odpowiedzialna za koordynację międzynarodowych przedsięwzięć logistycznych. W Polsce znajdują się 3 centra logistyczne wspierające branże samochodową. Oddział w Gliwicach zajmuje się magazynowaniem, dostawami i wysyłkami stali dla największych koncernów samochodowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia jako pracownik magazynowy/ produkcyjny,
  • UDT na wózki widłowe,
  • UDT na suwnice.

Twoje zadania:

  • prace magazynowe,
  • przyjmowanie towaru (kontrola dostaw),
  • przygotowywanie towaru do wysyłki na podstawie dokumentacji,
  • dla osób posiadających uprawnienia- praca na wózku widłowym lub suwnicy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4600 zł brutto + premia + dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • dla osób posiadających UDT na suwnice i wózki podstawa wynosi 5100 zł brutto + premia + dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na 2 zmiany (6:00-14:00/ 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku,
  • szkolenia i egzamin UDT dla zaangażowanych pracowników,
  • oraz pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Firma znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Portowej

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń- Monika 506 561 859

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851