Magazynier - Media Expert
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Terg S.A
9. 4. 2024

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy
Magazynierów
Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 43a
Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych!
Zapewnimy Ci:
UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert
jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)
opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
program poleceń pracowniczych
bezpłatną kawę i herbatę z automatu
kartę MultiSport z dofinansowaniem
prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
możliwość awansu
pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
strefę relaksu
Twoje zadania w zależności od obszaru na którym zostaniesz zatrudniony/a:
kompletacja towaru
pakowanie zamówień
praca ze skanerem
prowadzenie dokumentacji magazynowej
wsparcie pozostałych procesów magazynowych
udział w inwentaryzacji towaru w magazynie
Od Ciebie oczekujemy:
dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań
zaangażowania w powierzoną pracę
przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Specjalista ds. Social Media Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659