FINNISH SPEAKER
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Personnel and Media Solutions
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

FINSKI – pracownik administracyjny

Wymagany język FIŃSKI

LOKALIZACJA DO WYBORU: WARSZAWA, ŁÓDŹ lub TRÓJMIASTO

Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

Poszukujemy osób ceniących międzynarodowe środowisko w centrali firmy BANKU w Łodzi lub Warszawie lub Trójmieście z językiem FIŃSKIM

Obowiązki

Stanowisko nie sprzedażowe.

Zadania to opieka nad wew. Klientem, dbanie o przestrzeganie  wewnętrznych procedur, sprawdzanie braków w dokumentacji, udzielanie informacji wew. Klientom

Wymagania

znajomości języka fińskiego na poziomie – B2
oraz
znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

PRACA HYBRYDOWA

Wynagrodzenie max.11.000 pln brutto

Zapewniamy szkolenia – za które otrzymujesz wynagrodzenie

Nie wymagamy doświadczenia!

Gwarantujemy umowę o pracę

Zapraszamy do aplikowania

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862