Magazynier II WJO | Benefity + transport pracowniczy
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, z wykorzystaniem wózka wysokiego składowania
  • Obsługa urządzeń magazynowych, takich jak skanery i drukarki etykiet
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z listami pickingowymi
  • Kontrola stanu i jakości towarów, dbając o ich właściwe przechowywanie
  • Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy, zgodnie z procedurami BHP
  • Ciągłość procesów magazynowych
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami magazynu, tworząc zgrany i efektywny zespół

Wymagamy od Ciebie:

  • Minimum 1 rok doświadczenia pracy na stanowisku Magazyniera UDT
  • Ważne uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy ze skanerem i znajomość podstawowych programów magazynowych
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Gotowość do pracy w mrożni w podgrzewanym wózku
  • Stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • Mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Posiłek regeneracyjny za pracę akceptację warunków pracy w warunkach mrożni
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Dodatkowe premie i benefity
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Legionowo
  • Magazynier Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064