Elektromechanik | Transport pracowniczy | Praca od zaraz
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń, zapewnienie ciągłości pracy
  • Znajomość układu sieci elektrycznej, wykonywanie prac elektrycznych
  • Monitorowanie pracy maszyn w celu zapobiegania awariom
  • Prowadzenie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z Działem Produkcji w zakresie usuwania awarii i utrzymania maszyn

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie wiedzy z zakresu mechaniki/elektryki/automatyki
  • Uprawnienia SEP
  •  Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( poniedziałek - niedziela)
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • MILE WIDZIANA znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Premię
  • Darmowy transport pracowniczy
  • Prywatną opieka medyczna Medicover
  • Ubezpieczenie PZU
  • Bony świąteczne
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Pracę w systemie zmianowym

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Legionowo
  • Elektromechanik Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064