Magazynier / Ekspedytor
  • Koninko
wielkopolskie, Koninko, wielkopolskie, Polska
Abedik SA
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ABEDIK jest dużą drukarnią dziełową.

Produkujemy 26 milionów książek rocznie.

Firma funkcjonuje na rynku polskim już 29 lat.

Opis stanowiska

  • Kompletacja
  • Przygotowywanie załadunków i rozładunków
  • Obsługa transportu wewnętrznego na terenie hali produkcyjnej
  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie i realizacja obowiązujących procedur
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22)

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Zorientowanie na jakość, rzetelność, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia na wózki widłowe nie są konieczne

Oferujemy

  • Szkolenia w zakresie wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z poziomem kompetencji i zaangażowaniem
  • Umowę o pracę

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864