Magazynier
  • Sady, ul. Poznańska 16C, Dojazd z Poznania autobusami linii: 811, 813.
Magazynier
wielkopolskie, Sady, ul. Poznańska 16C, Dojazd z Poznania autobusami linii: 811, 813., wielkopolskie, Polska
Fresenius
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania, jakie Ci proponujemy:

  • przygotowanie przesyłek (paczki i palety)
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa skanera (zapewniamy szkolenie na miejscu)
  • rozładunek i załadunek towarów na terenie magazynu
  • współpraca w małym i zgranym zespole
  • praca wyłącznie od poniedziałku do piątku (w przedziale godzinowym pomiędzy 8:00 a 16:00)
  • praca od zaraz do końca maja 2024 (ewentualnie przedłużenie do końca czerwca)

W zamian oczekujemy:

  • rzetelnej pracy
  • punktualności
  • wymagane uprawnienia operatora wózka widłowego
  • mile widziani pracownicy ze statusem studenta

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • współpracę z zespołem profesjonalistów
  • przyjazną kulturę firmy, różnorodny i otwarty zespół
  • umowę zlecenie
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej oraz opieki medycznej

Warto z nami pracować, gdyż:

  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie
  • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659