Magazynier
  • Tychy
Magazynier
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Valeo
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

 Dział: Logistyka

Miejsce pracy: Valeo Autosystemy sp. z o.o Oddział Modułów Czołowych w Tychach.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie komponentów na magazyn;

  • Przygotowanie komponentów do produkcji;

  • Uzupełnienie stref magazynowych;

  • Zabezpieczenie i wysyłka wyrobów gotowych;

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność;

  • Umiejętności pracy w Zespole;

  • Wymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe;

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym rotacyjnym ( gotowość do pracy w soboty).

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);

  • Premia miesięczna przyznawana wg obowiązującego regulaminu wynagrodzeń;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością  dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje;

  • Możliwość awansu i rozwoju;

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Praca Tychy
  • Magazynier Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080