MAGAZYNIER-pracownik magazynu
  • Imielin
Imielin, Imielin, Śląskie, Polska
Planetfan Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Firma produkcyjna z branży wentylatorów przemysłowych - Planetfan Sp. z o.o. z siedzibą w Imielinie poszukuje pracownika na stanowisko :
MAGAZYNIER - pracownik magazynu
Zakres obowiązków:
-        Kompletacja zamówień,
-        Przygotowanie towaru do wysyłki,
-        Wydawanie przesyłek kierowcom oraz kurierom,
-        Przyjmowanie dostaw,
-        Dbałość o porządek i właściwe rozmieszczenie towarów w magazynie,
Wymagania:
-        Podstawowe umiejętności obsługi komputera ,
. Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień w firmie),
-        Samodzielność,
-        Bardzo dobra organizacja pracy,
-        Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
. Możliwość rozwoju zawodowego,
. Fundusz socjalny,
. Przyjazną atmosferę w pracy.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Imielin
  • Magazynier Imielin
  • Pracownik fizyczny Imielin
  • Pracownik produkcji Imielin
  • Pracownik biurowy Imielin
  • Imielin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509