Magazynier
  • Oborniki Śląskie
Magazynier
Oborniki Śląskie, Oborniki Śląskie, Lower Silesian Voivodeship, Polska
JOYNEXT Sp. z o. o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Ewidencję dostaw w systemie magazynowym
  • Przygotowanie części do wysyłki oraz ich kontrolę
  • Wydawanie materiału na produkcję
  • Zakładanie zleceń magazynowych
  • Przyjęcie i ewidencję wyrobów gotowych
  • Utrzymywanie zgodności stanów magazynowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub magazynie logistycznym
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, sumienność, systematyczność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe

OFERUJEMY:
  • Kantynę firmową
  • Pakiet funduszy socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bezpłatny transport pracowniczy z kierunków: Wołów, Brzeg Dolny, Wińsko, Żmigród i Trzebnica
  • MultiSport

  • Praca Oborniki Śląskie
  • Magazynier Oborniki Śląskie
  • Oborniki Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659