Magazynier
  • Postoliska
Magazynier
mazowieckie, Postoliska, mazowieckie, Polska
Candellux Lighting Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 32 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw towaru – wyładowywanie dostaw
  • rozkładanie towaru w magazynie
  • oznaczanie kartonów i metkowanie produktów
  • praca ze skanerem i nowoczesnym systemem WMS
  • przygotowywanie zamówień dla klientów
  • czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • załadunek zamówień
  • obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, o ile posiadasz uprawnienia
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • regularna inwentaryzacja magazynu
  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy     działem zaopatrzenia
  • wspieranie pracy innych magazynierów oraz konsultowanie dostaw i działań logistycznych
  • prace porządkowe w magazynie

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • uczciwość względem Pracodawcy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywność, aby praca z zespołem przebiegała sprawniej i bezkonfliktowo
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • umowę zlecenie/ umowa o pracę
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • pracę w miłej atmosferze z ambitnym, dynamicznym zespołem
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • magazyn jest ogrzewany i klimatyzowany

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570