Magazynier
  • Warszawa, Sadyba/Augustówka
Magazynier
mazowieckie, Warszawa, Sadyba/Augustówka, mazowieckie, Polska
Abplanalp Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa/Nowy Konik

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie, wydawanie, przygotowywanie i pakowanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu
  • Kontrola towarów pod kątem jakościowym oraz ilościowym podczas przyjęcia oraz wydawania
  • Dokonywanie kontrolnych inwentaryzacji
  • Dbanie o powierzony towar i mienie firmy
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie
  • Sprawdzanie i zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne narzędzia oraz ich porządkowanie, ewidencja
  • Sporządzanie dokumentacji systemowej i transportowej
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienie i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (rozładunek/załadunek maszyn)
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu, punktualność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Pracę w kameralnym, zgranym zespole
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do wypoczynku i zajęć sportowych (MultiSport) - po okresie próbnym
  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963