Magazynier
  • Lublin
Magazynier
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Farutex Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie, układanie i wydawanie towarów

  • kompletowanie i pakowanie zamówień

  • kontrola stanów magazynowych

  • dbałość o porządek w magazynie

WYMAGANIA:

  • motywacja do działania

  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
  • atrakcyjną wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover

  • „elastyczny grafik” możliwość dostosowania czasu pracy do własnych potrzeb (możliwość pracy trzyzmianowej, dwuzmianowej 14-22 / 22-6 lub jednozmianowej – praca popołudniu lub w nocy)

  • dofinansowanie do posiłków

  • zniżki pracownicze na oferowane produkty

  • możliwość opłacenia szkolenia na wózki widłowe UDT

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • parking pod miejscem pracy

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

  • Praca Lublin
  • Magazynier Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293