Magazynier - Fakturzysta
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Indykpol S.A.
7. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek oraz przyjęcie towaru do magazynu zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Prawidłowe magazynowanie towarów
  • Prawidłowe wydanie towaru
  • Wystawianie dokumentów (faktury sprzedaży, noty księgowe, przesunięcia magazynowe)
  • Wprowadzane danych do systemu
  • Współpraca z klientami (wyjaśnianie niezgodności dostaw, rozliczanie opakowań, reklamacje)
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność, terminowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Microsoft Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet pozapłacowy ("wczasy pod gruszą", karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol)
  • Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Magazynier Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228