Magazynier
  • Opole
Magazynier
Opole, Opole, opolskie, Polska
Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. istnieje od 1993r. jako czołowy dostawca profesjonalnych rozwiązań w sektorze cyfrowego druku wielkoformatowego.

Do naszego portfolio należą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych, światowych producentów oraz produkty sygnowane własną marką o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną.

W związku z rozwojem struktur firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • załadunki i rozładunki materiałów
  • kompletowanie zamówień
  • dostawy towaru autem firmowym do klientów (okolice Poznania)
  • prace magazynowe
  • udział w inwentaryzacji w firmie
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi komputera
  • obsługa i uprawnienia na wózek widłowy (UDT)
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku( bez doświadczenia też zapraszamy)

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Opole
  • Magazynier Opole Lubelskie
  • Magazynier Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075