Magazynier
  • Osowiec, k-Opola
Magazynier
opolskie, Osowiec, k-Opola, opolskie, Polska
MOJ S.A.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Rozładunek, załadunek, dostarczenie towaru na stanowiska produkcyjne,
  • Kompletacja towaru,
  • Przyjmowanie materiałów do magazynu,
  • Wydawanie materiałów na produkcję,
  • Transport wewnętrzny materiałów,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji.

Wymagania

  • Znajomość obiegu dokumentacji magazynowej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Rzetelność i dokładność,

  • Dyspozycyjność.

Wykształcenie: min. zawodowe.

Inne:

Uprawnienia : na wózek widłowy i obsługę suwnicy będą dodatkowym atutem.

Oferujemy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

  • Praca opolskie
  • Magazynier Strzelce Opolskie
  • Magazynier opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030