Magazynier
  • Bielsko-Biała
Magazynier
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Hutchinson Poland Sp.z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako Magazynier-Wózkowy będziesz odpowiedzialny za:

  • Załadunek i rozładunek samochodów przy pomocy wózków widłowych,
  • Przyjmowanie i wydawanie komponentów, kontrolę stanu zapasów,
  • Przyjmowanie wyrobów i surowców,
  • Zasilanie komponentów i pustych opakowań dla produkcji.

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wys. składowania - mile widziane,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.

OFERUJEMY:

Pracodawca oferuje:

  • Praca w systemie równoważnym- do 12h,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,Ubezpieczenie grupowe NW,
  • ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą; dodatki świąteczne; pakiety socjalne
  • Kartę Medicover Sport,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Darmowy parking dla Pracowników,
  • Program Poleceń Pracowniczych.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Magazynier Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963