Magazynier Wilamowice
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, Silesian Voivodeship, Polska
FOX
11. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • rozlokowywanie towaru na magazynie
  • oznaczania komponentów wejściowych
  • kontrola stanu magazynowego
  • dostarczania komponentów na odpowiednie gniazda produkcyjne
  • obsługa komputerowego systemu magazynowego

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • obsługa wózka widłowego oraz uprawnienia UDT

  • poczucie odpowiedzialności
  • obsługa komputera
  • znajomość pakietu Microsoft Office

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE
  • dodatki stażowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych (foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji , premie i paczki świąteczne)

  • Praca Wilamowice
  • Magazynier Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963