Magazynier
  • Olkusz
Magazynier
Olkusz, Olkusz, Małopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Lokalizacja: Osiek

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wykonywanie prac związanych z prowadzeniem dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowaniekolonii dla dzieci
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Olkusz
  • Magazynier Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714