Pakowacz
  • Olkusz
Pakowacz
Olkusz, Olkusz, Małopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Lokalizacja: Osiek

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie detali zgodnie z kartą pakowania, innymi instrukcjami również ustnymi
  • Drobne prace ślusarskie np. usuwanie ostrych krawędzi pilnikiem
  • Obsługa myjki przemysłowej
  • Optymalizacjaprocesu pakowania, mycia
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami pisemnymi i ustnymi
  • Dbałość o maszyny, urządzeniapomocnicze i powierzone narzędzia
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad 5S
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Niezwłoczne zgłaszanie wszystkich awarii, usterek, nieprawidłowości oraz zauważonych i przewidywanych zagrożeń swojemu bezpośredniemu przełożonemu celem ich usunięcia
  • Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych
  • Wykonywanie innych poleceń Przełożonych w ramach powierzonego zakresu czynności
Wymagania:
  • Cierpliwość, dokładność, zdolność logicznego myślenia
  • Sprawność manualna niezbędna do wykonywania zawodu
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
  • Praca w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowegoManpowerGroup Premiumze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Olkusz
  • Pakowacz Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714