Magazynier
  • Ełk
Magazynier
Ełk, Ełk, warmińsko-mazurskie, Polska
Impress decor Polska Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towarów i ich rozładunek;
  • Załadunek i wydawanie z magazynu towarów w oparciu o otrzymane zlecenie wewnętrzne;
  • Przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki;
  • Odpowiednie rozmieszczenie materiałów znajdujących się w magazynie;
  • Prace transportowe w obszarze produkcji i magazynu;
  • Obsługa oprogramowania nadzorującego ruchy magazynowe;
  • Udział w inwentaryzacjach;
  • Obsługa wózka widłowego.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, dokładność, chęć do nauki;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w pracy w magazynie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Kwartalny dodatek za 100% frekwencję;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy;
  • System dokształcania i szkoleń (m.in. możliwość uzyskania uprawnień UDT na wózek jezdniowy, suwnicę);
  • Pakiet socjalny (świadczenia z okazji świąt, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, bilety do kina), paczki na święta, dofinansowanie do programu Multisport;
  • Nagrody za 10-letni i dłuższy staż pracy;
  • Możliwość zakupu karnetu na siłownię ze zniżką oraz ubezpieczenia w okazyjnej cenie;
  • Konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin;
  • Premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników;
  • Foodomat z pysznym jedzeniem dofinansowanym przez Pracodawcę.

  • Praca Ełk
  • Magazynier Ełk
  • Ełk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080