Pracownik fizyczny (rozładunek tira)/Praca na jeden dzień
  • Ełk
Ełk, Ełk, warmińsko-mazurskie, Polska
LeasingTeam Group
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

LeasingTeam Group - {{offer.position}

Lokalizacja
Ełk
Pracodawca
Dodano
20.05.2024
Numer referencyjny
00119542

Zakres obowiązków

  • Rozładunek tira na terenie nowo otwieranego sklepu odzieżowego
  • praca jednodniowa

Oczekiwania

  • Dyspozycyjność w dniu 03.06 (rozładunek w godzinach 22:00-03:00

Oferta

  • Umowa zlecenie
  • Stawka 33 zł brutto/h

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Praca Ełk
  • Pracownik fizyczny Ełk
  • Pracownik produkcji Ełk
  • Pracownik biurowy Ełk
  • Ełk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509