Magazynier
  • Otwock
Magazynier
Otwock, Otwock, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Praca na magazynie nie jest Ci obca? Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego? Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią ,,tak, prześlij do nas swoje CV. Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę pracy!

Lokalizacja: Józefów (pow. otwocki)

Oczekujemy

  • posiadania uprawnień na wózki widłowe UDT,
  • doświadczenia w pracy na magazynie,
  • posiadania prawa jazdy kat. min. B,
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki ZUS - płatne urlopy L4),
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22); dla chętnych możliwa praca w soboty,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 35 zł/h brutto

Zadania

  • przyjmowanie towaru na stany magazynowe oraz przesyłek kurierskich,
  • ewidencjowanie przyjmowanego towaru w systemie magazynowym za pomocą skanerów,
  • zbieranie towaru i wydawanie na konfekcję,
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach magazynowych,
  • obsługa programów ewidencji magazynowej.

  • Praca Otwock
  • Magazynier otwocki
  • Magazynier Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714