Magazynier / Pracownik magazynu
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, mazowieckie, Polska
ATS Display Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Uzupełniamy Zespół ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie i w związku z tym poszukujemy osób, które chcą do nas dołączyć pracując na stanowisku Magazynier.

Twoje zadania

  • uczestniczenie w procesach magazynowych, załadunek/rozładunek itp.
  • dbanie o przepływ surowców zgodnie z zamówieniem produkcyjnym
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu zgodnie z procedurami
  • kontrola poprawności procesów logistyczno - magazynowych
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP
  • wprowadzanie dokumentacji do systemów na podstawie specyfikacji
  • dbanie o porządek na własnym dziale, na swoim stanowisku pracy
  • prowadzenie ewidencji dokumentów obrotu magazynowego
  • współpraca z innymi działami w firmie

Oczekujemy

  • ważnych uprawnień na wózki widłowe UDT, praca na wózku wysokiego składowania (warunek konieczny)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • minimum średniego wykształcenia
  • gotowości do pracy w systemie 2 – zmianowym: 6:00 – 14:00 / 9:00 – 17:00
  • znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • prawa jazdy kat. B
  • zaangażowania i chęci do rozwoju
  • braku nałogów

Zapewniamy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • bardzo dobre warunki pracy, w tym praca na nowoczesnych urządzeniach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • W branży materiałów reklamowych POS jesteśmy obecni od 2001 roku. Zapewniamy szerokie wsparcie kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek na całym świecie. Produkujemy displaye, ekspozytory, stojaki i standy reklamowe. Każdy projekt naszego studia graficznego jest weryfikowany przez doświadczonych inżynierów, a następnie konstruowany w zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy doceniani nie tylko przez naszych klientów, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których zdobyliśmy już ponad 100 nagród. Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Wiązowna
  • Magazynier Wiązowna
  • Pracownik produkcji Wiązowna
  • Pracownik biurowy Wiązowna
  • Pracownik fizyczny Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190