Magazynier
  • Ożarów Mazowiecki
Magazynier
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
TECH-ROL Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Firma TECH-ROL Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów części zamiennych do ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych (info: www.techrol.com). Posiada swoje placówki na terenie całego kraju.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie towaru handlowego na magazynie.
  • Lokowanie produktów w swoich lokalizacjach paletowo-pułkowych.
  • Kontrolowanie stanów magazynowych.
  • Dbanie o porządek i zgodność asortymentową.
  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Magazynier lub podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy.
  • Sumienność i dokładność w działaniu.
  • Znajomość mechanizacji rolnictwa (pojazdów) - DODATKOWY ATUT.
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto (do ręki): 5000 + premia 100-700 zł.

  • Pracę w zgranym zespole ponad 30 osób.
  • Czynny udział w funkcjonowaniu i organizacji magazynu.
  • Nowo powstałe nowoczesne elementy socjalne jak szatnia, stołówka, łazienki.
  • Najnowocześniejszy i renomowany sprzęt wyposażenia magazynu i karty dostępu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem motywacyjnym.
  • Umowę o pracę i długoletnią współpracę dla dobrych i najlepszych.
  • Stabilność zatrudnienia i uznanie przełożonych.

  • Godziny pracy: nachodzące zmiany 8-16 oraz 10-18 w tygodniu.

Ze względu na dojazd szczególnie atrakcyjna oferta dla zamieszkałych w miejscowościach:

  • Warszawa Ursus, Włochy, Bemowo.
  • Piastów, Pruszków, Brwinów, Milanówek.
  • Ożarów Mazowiecki, Babice, Borzęcin, Błonie.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Magazynier Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075