Magazynier
  • Warszawa
Magazynier
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
18. 4. 2024

Czy wiesz, że Inter Cars to obecnie lider w branży na rynku Europy Środkowo - Wschodniej? Dostarczamy części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do łodzi i motocykli. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę www.intercars.eu

Obecnie do Filii Inter Cars w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowania wysyłek
  • Zbieranie towaru z półek wg. Określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów
  • Dbanie o prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Przyjmowanie dostaw

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Skrupulatność i dokładność
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

W zamian oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie zmianowym

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190