Magazynier
  • 45-052 Opole
Magazynier
opolskie, 45-052 Opole, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Rozładunek surowców i opakowań oraz ich prawidłowe przyjęcie na magazyn
  • Kontrola ilości, jakości i prawidłowej rotacji przyjmowanych towarów
  • Załadunek wyrobu gotowego, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych
  • Monitorowanie warunków w jakich odbywa się załadunek i rozładunek (kontrola czystości   samochodu, temperatura samochodu itp.)
  • Organizowanie gospodarki odpadowe

Wymagania

  • Doświadczenie na wskazanym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Uprawnieniach do obsługi wózków widłowych oraz doświadczeniu w ich obsłudze
  • Księżecce sanapidowskiej lub chęci jej wyrobienia
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym - od poniedziałku do piątku
  • Dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie miesięczne i jakościowe
  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚRENIO PRZEZ PRACODAWCĘ
  • Dodatkowe szkolenia
  • Ciekawe benefity, takie jak: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, oraz imprezy integracyjne.

  • Praca opolskie
  • Magazynier Strzelce Opolskie
  • Magazynier opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246