Magazynier
  • Chorzów
magazynier
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Masz doświadczenie w pracy na magazynie i chcesz zacząć jeszcze w tym miesiącu?

Chorzów IV brygady od zaraz!

aplikuj lub zadzwoń, a opowiemy Ci o szczegółach !

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na magazynie min. kilka miesięcy
  • gotowości do pracy w systemie IV brygadowym
  • stanowisko wymaga dobrej kondycji fizycznej i siły

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby. Chcemy, abyś czuł się pewnie i zabezpieczony !
  • pracę w systemie IV brygadowym
  • bogaty system premiowynawet do600zł brutto miesięcznie
  • pakiet benefitów, który możesz wykorzystać jako pracownik, obejmujący dostęp do miejsc kulturowych i gastronomii. Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia pakietów dodatkowych w ramach MEDICOVER oraz MULTISPORT, aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Zadania

  • kompletacja zamówień
  • obsługa skanera ręcznego
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej

  • Praca Chorzów
  • Magazynier Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018